Fellne 15coll per BMW

Shitet nga: Fellne 25 Shk 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR   100 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellne 15coll per BMW e46,e90 etj.te sapo ardhura nga gjermani pa goma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim