Fellne 16 coll per BMW

Shitet nga: Bmw 13 Jan 18:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 16 coll per BMW te posa ardhura nga gjermania pa goma, jan shum te rujtne pa as nje defekt,fellnet bien ne Bmw seria1 dhe seria3,bmw120,Bmw 320e46,Bmw e90 etj
Mundsi Ndrrimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim