Fellne 16 golf 4

Shitet nga: vali Sot 08:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 1fellne 16 per golf 4 fellnja osht e re e pa pordorur fare 205-55-16 e posaardhur nga gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim