Fellne 17 per golf 4

Shitet nga: flamur 26 Mar 21:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet santamonika 17 per golf 4 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim