Shes gomat 195x60x16

Shitet nga: Shukri 05 Krr 18:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat 195x60x16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim