TRAP ME CILINDRA PER FORD FIEST 2005

Shitet nga: Zeqir 17 Mar 18:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shitet mbajtsi i ford fiesta 1.4 ne gjendje te rregullt i ka te gjith llagerat cilindrat doboshat gurnjet dhe pjeset qe i nevojiten per me shum na kontaktoni ne numrin 044305985 dhe ne viber +37744305985
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim