fellne

Shitet nga: xxxxxx 08 Pri 23:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet santamonika nr 17 jan shum te rujtne nuk kan grritha as nuk xhujn as nuk dridhin me goma te veres shum te mira fellnet jan origjinale jan si te reja ju mirpresim foto esht origjinal
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim