Zamajac Per BMW e46

Shitet nga: Zamajac 10 Sht 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Pjesë rezerve
Zamajac per Bmw e46 2003,2004me 6shpejtsi.
Per bmw e60dhe e90.etj
I Ardhur nga gjermania i perdorun ne gjendje te rregullt.
Me mundsi ndrrimi me iphone
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim