Zingjir per traktor

Shitet nga: hasani 01 Gsh 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Pjesë rezerve
shes zingjir per traktor
nr.11 nr.12 nr.14 dhe nr.16 jan
zingjir me 1 par zhileta
na kontaktoni ne numrat
044176469
049840677
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim