Chip 32ps TDI 1.9 2.0 2.5

Shitet nga: Nit 14 Pri 23:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

49 EUR   55 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Chip 32ps per te gjitha veturat me motorr TDI 1.9 2.0 dhe 2.5 (pa boshpump) . Garanton shtimin e fuqise dhe nuk ben dëm ne motorr montohet per me pak se 5min dhe i leht per perdorim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim