Set dritash BMW

Shitet nga: Arben 30 Mar 08:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   75 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Të tjera
Shiten set dritash (nje stop i prapem dhe drita mjegulle) me cmim shume te volitshem.
Tel: 044 16 96 96
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim