bagazh Mbajtse per bagazh dhe biciklet

Shitet nga: xxxxxxx 12 Mar 04:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Të tjera
shws mbajtset per citroen,fiate peugeot dhe mbajtset per biciklet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim