Autobot cistern digjitale

Shitet nga: Fadil 02 Sht 08:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Autobot cisterrn digjitale me dy dhoma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim