iveko kiper baj ndrim me vetur.

Shitet nga: fita 29 Gsh 19:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 100 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Iveco
Modeli: Daily
Iveko kiper viti 89 i qlajmrum denim nuk ka.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim