Kamion kipper me Kran

Shitet nga: Fadil 14 Jan 12:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamion kipper me kran i sapo ardhur nga Gjermania Qmimi i Volitshum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim