Kamion

Shitet nga: bejta 13 Shk 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamioni Fap14,14 ne gjendje te rregull sanduqar karburantin naft qmimi me marrveshje qmimi i volitshm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim