Kran Hiab 140

Shitet nga: Fadil 15 Dhj 18:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kran Hiab 140 ,Hiab 90 te sspo ardhur mga Gjermania Qmimi i Volitshum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim