MAN 19.403

Shitet nga: ... 17 Jan 19:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Kamioni MAN 19.403 viti i prodhimit 1996 i regjistruar me goma te reja po ashtu i gatshem per pun se bashku me Rimorkio. Mundesi ndrrimi. Ju mirpresim. +37745380992. 049180237
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim