Shes man LE 140 C i shkurt per kiper me.dogan

Shitet nga: Lavdim 02 Pri 20:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: MAN
Modeli: 8-136
Shes kamion man LE 140 C i shkurt per kiper model i ri viti i prodhimit 2002 i doganuar gomat komplet te reja i sa po ardhur nga gjermania 196000 km na kontaktoni edhe ne viber +38649886008
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim