Shes kamion man 10.150 Original Kiper

Shitet nga: Lavdim 02 Pri 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: MAN
Modeli: Model Tjeter
Shes kamion man 10.150 miller kipper i doganuar dhe me homolugim dhe kontroll teknike te paguar viti i prodhimit 1992 ne gjendje te mir teknike ka kurizion kapak per ma.shum informata na.kontaktoni nw kta nr telit 044 417 426 ose ne viber +386 49 886 008
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim