Man 26.343 kipper 99

Shitet nga: Fadil 16 Krr 08:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Man 26.343 kipper i sapo ardhur nga Gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim