Mercedes Benz 307 D

Shitet nga: Enver 22 Sht 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kombi Mercedes Benz 307 D 2.4 Dizel kombi eshte ne gjendje te rregullt ka 16 ulse ne librez eshte me 15 ulse ka matorrin 2.5 dizel 5 cilindersh rezer e shes me dy matorrat per arsye se sme hyn ne pun regjistrimi i ka skaduar me 25.08.2015
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim