Automarimanga -vinq

Shitet nga: FADIL 16 Sht 07:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 1217
Automarimanga per marimang me mundesi hidrolike te ndryshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim