Urgjent shes sanak kiper

Shitet nga: lavdim 06 Shk 20:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Model Tjeter
Shes sanak 5 kobik kiper shum ne gjendje te mi sanaku eshte pa kanata edhe pa klip shasin e ka edhe podin vetem me montue qmimi i volitshem per ma shum informata na kontaktoni ne kta nr tel 044 417 426 ose ne viber +386 49 886 008
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim