Rimorkio e plehrave shtazore

Shitet nga: Halil osmani 11 Shk 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Ne shitje rimorkio per shperndarjen e plehrav shtazore . Ne gjendje te rregullt teknike .
Viti i prodhimit -1994 , e ardhur nga gjermania . Per me shum na kontaktoni ne numrin e tel. 044169794. / 044319728
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim