Scani

Shitet nga: Sc 16 Maj 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR   3 400 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Scani 82M ne gjendja te rregullt e qlajmruar nuk ka denim viti 1987
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim