Shes Vetrobran per ajre per kamion Man 8.163

Shitet nga: lavdim 14 Krr 23:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes Vetrobran per ajre per kamion Man 8.163 ose man 8.180. 8.153
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim