VW Kombi

Shitet nga: Vw 12 Pri 12:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Vw kombi dizell 2.4 viti 1997 rexhistrim deri me 07-2016 ne gjendje te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim