Valak

Shitet nga: Arton 20 Shk 08:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 000 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Valak.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim