Vinq per kontinjera mbeturinash

Shitet nga: Fadil 16 Sht 07:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Man ,Mercedesit. Vinq per kontinjera mbeturinash
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim