bager HANOMAG 35D Ngarkues

Shitet nga: Fadil 16 Sht 07:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Hanomag 35D ngarkues
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim