Claas Dominator 80

Shitet nga: Claas 18 Qer 10:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Makina korrëse
Shes kombajen Claas Dominator 80 i ardhur nga gjermania . Kombaja eshte ne gjendje te rregullt dhe e gatshme per pune , e ka mekanizmin per me blujt kashten
EB
Per me shume tel : 044 404 822Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim