Zmaj 135 dhe 133 bunker orginal bunkerash

Shitet nga: masori 12 Jan 10:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Makina korrëse
zmaj 135 2004 2001 1997 1993 1991 1990 1988 te gjitha llojet e komabajeve ne shitje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim