Grebuj KUHN

Shitet nga: Muhamet 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Makina lidhëse
Shes grebujen Kuhn ne gjendje te mire dhe e gatshme per pune per me shum na telefononi ne kete numer 045 400 155 Qmimi sipas marrveshjes


al
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim