MOTOKULTIVATORI PER LARGIMIN E BORES

Shitet nga: Azem Dje 11:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Moto-kultivatorë
SHITET MOTOKULTIVATORI SE BASHKU ME PJESEN PER LARGIMIN E BORES MOTOKULTIVATORI OSHT FUNKSIONAL DHE NE GJENDJE SHUM TE MIR PER ME SHUM INFO:+37744314694 Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim