Menjaq per skip MF

Shitet nga: aaa 09 Dhj 10:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Pjesët rezerve
Shes menjaq automatik per skip Masey ferguson dhe diferencialin e mram ne gjendje te rregullt.


Tel 044 856 770
049 552 662
viber +377 44 297 997
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim