Zingjire dhe sajle shume te mira nga jasht

Shitet nga: Sevdail 22 Shk 23:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Pjesët rezerve
Shes zingjire te ndryshem dhe sajle te ardhura nga jasht.Sajlja dy krahesh-100euro...Zingjiret nje krahesh te gjate mbi 5metra-60euro....Kemi zingjire te gjate 10metra..7metra etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim