Goma te holla per traktor

Shitet nga: Altini 16 Pri 19:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Të tjera
shes goma te holla per traktor massey ferguson te gjitha llojeve me numer 9.5 32 dhe 8.3 34 dhe 9.5 36
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim