MAKIN PER MBJELLJEN E PATATEVE PER MOTOKULTIVATOR

Shitet nga: Azem 22 Mar 09:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Të tjera
SHITET MAKINA PER MBJELLJEN E PATATEVE PER MOTOKULTIVATOR 509 DHE 506 MAKINA ESHTE NE GJENDJE TE RREGULLT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim