Mullina me qmim 180 euro

Shitet nga: malsori 11 Qer 11:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Të tjera
Mulli Te Kuq Polestroj me shumic dhe me pakic Te posa ardhur.....
044613706
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim