Imt 577

Shitet nga: Malsor 11 Qer 11:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Traktorë
Shes traktorin imt 577 me nje super fuqi dhe super komoditet traktori èshté ne gjendje te rregullt dhe posedon dokumenta me vollon hidrolik per info na kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim