Massey ferguson 265s

Shitet nga: Altini 13 Jan 11:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 600 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Traktorë
shes massey ferguson 265s viti i prodhimit 1982 posedon keto kabin moderne goma te reja 100% timon hidraulik dhe ne xhendje te mir teknike qmimi i diskutueshum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim