Mulli te kuqq dhe te sarit

Shitet nga: kela Dje 21:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Traktorë
Kemii mullina te kueqq dhe te sarit
Me shumuicc dhe
pakicc
Mee qmim te volitshum
044613706
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim