Shitet freza

Shitet nga: Denis 29 Jan 21:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Traktorë
Shitet freza ne gjendje te rregullt .Freza ka gjersi 160 cm dhe ka 7 rena.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim