massey ferguson 30-13

Shitet nga: xhafer 13 Pri 19:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Traktorë
Shes massey ferguson 30-13 ben pastrimin e dëborës dhe ben kositjen e barit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim