u shitë

Shitet nga: 08 Mar 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Traktorë
shes massey ferguson 274s 4x4 ne gjendje te mir teknike dhe gjithqka funksionon i sapoardhur nga jashte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim