Shes Makinen Per Montimin e Gomave te Kamionve d..

Shitet nga: avni 04 Maj 14:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Të tjera
Makina eshte ne gjendje shum te mire punon shum mire ben montimin e gomave te kamionave dhe autobusave prej 13 deri 26 si dhe mund te montohen edhe gomat e veturave
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim