ford mondeo tddi 2.0

Shitet nga: kushtrim 29 Gsh 15:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 800 EUR   3 200 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Besianë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Mondeo
ford mondeo tddi 2.0 Ne gjendje te rregullt teknike dhe optike Klim abs hidraulik xhama elektronik goma dimri te rea

044333447
049828456
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim