Mitsubishi canter 2.4 turbo shum i ruajtur

Shitet nga: F.O 02 Maj 20:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1991
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E verdhë/artë
Komuna: Besianë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mitsubishi
Modeli: Canter
mitsubishi canter 2.4 turbo viti 1991 . 2 rexhistrima ne ks. dhe i qlajmruar . shum i ruajtur. punon super

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim