RENT A CAR - VETURA me QERA ... 19 € - 24 h

Shitet nga: RENT A CAR Dje 20:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

19 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Besianë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Megane
OFROJM
VETURA ME QERA - RENT A CAR

Vetura AUTOMATIKE dhe MANUALE
Veturat jan te viteve .. 2005 , 2007 , 2008

Mundësi Rezervimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim